Co dělám

Moje původní povolání je zdravotní sestra. Kamarádka mě doporučila na kosmetické poradenství před 11 lety, když jsem byla krátce na mateřské dovolené. První setkání mě mile překvapilo. Opravdu jsem chtěla vypadat jako slečna kosmetická poradkyně, která mě navštívila : hedvábné stíny, husté řasy, pleť z titulní strany časopisu, sukně, kozačky. Přijela za mnou domů a milý byl její zájem o moje problémy na pleti.  Vše jsem si mohla vyzkoušet a naučila mě jak s kosmetikou pracovat. Vybrala jsem si jeden přípravek do začátku. Na příště následovalo líčení. Věděla jsem, jak pleť čistit a byly vidět  účinky.

Příště jsem dostala možnost, účastnit se večera pro hosty. Velmi mě tam něco lákalo. Věděla jsem že tam chci jít ze zvědavosti. Téma bylo: Podívej se jak to vypadá v Mary Kay. Seděl mi nenucený přístup, a styl práce, která mi připomínala moji původní profesi, ošetřovatelství. Produkty byly vynikající, chtěla jsem je nejlíp všechny.

Potkala jsem tam výjimečnou osobnost, Krystýnu Hoškovou která vyprávěla o sobě, své práci, svých začátcích. I když se mi vše moc líbilo, měla jsem obavy, zda to pro mě bude. Mám 6 let studia na Intenzivní péči, rok a půl praxi v nemocnici, angličtinu, 3 roky v zahraničí. Co by na to řekla rodina? Přece ty roky učení jen tak nezahodím?

Přesto mě její povahové rysy lákaly. Její nadšení a zapálenost pro věc. Vypadala fakt dobře, byla příjemná, klidná a veselá. Určitě ji to baví a o svých výdělcích bez pochyby nelhala. Navíc s vysokoškolským titulem a mluví otevřeně a reálně. Sama se taky dokážu nadchnout, spoustu věcí se naučit a zabrat za pořádnou práci, když je třeba. Pečovat o lidi a organisovat ve volném čase nemalé věci. Tehdy jsem se rozhodla že to zkusím a vzala jsem nabízenou příležitost.

Započala jsem studovat přiložené materiály, školit se a odhodlávat se vést kosmetická poradenství a doslova se zabalila do kosmetiky.

Tak jak jsem byla ze svých pokroků na sobě nadšená. Ženy si pořizovaly moje přípravky, které jsem jim dávala zkoušet na pleť, protože mě fungovaly, bavily mě a neskutečně zlepšily moji pleť a sebevědomí.

Školení, kurz líčení, první svatební líčení, první kolegyně do mého týmu, živnost, spolupráce s fotografem, kadeřníkem a návrhářkou, vlastní studio, vlastní podnikání. To vše se postupně rodilo v moji malou firmu.

Současně pracuji naplno ve svém studiu v Jaroměři i terénu. Poslední rok jsem se přesunula i do online prostředí. Kde vedu kurzy líčení a péče o pleť.  Jsem lídrem týmu více jak 20 žen, které našly u mě možnost seberealizace a příležitost se rozvíjet. Ať už v podnikání, líčení, novém koníčku, komunikaci nebo komunitě.

Naše společné kroky teď míří  k samostatnému velkému a  stabilnímu týmu se jménem Fresh Area a pozici Sales Diector Mary Kay.  Která je synonymem úspěšných žen, svobody, hojnosti a naplnění. 

© 2016 Kateřina Janásová, Na Zavadilce 795, Jaroměř 55225
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky