Pracuji jako kosmetická poradkyně a na těchto stránkách Vás chci provést možností změny a zkrášlení, které nabízím. Má práce se netýká pouze jednoho aspektu péče o sebe, ale komplexního poznávání svých předností a staráním se o svou pleť.

Nejdůležitějším krokem ke zlepšení problematické pleti je každodenní péče o ni. Mohu vám nabídnout jak přípravky, (nově také e- shop), tak praktickou ukázku procesu čištění pleti. Budu ráda, když si bezplatně celý proces a přípravky vyzkoušíte - třeba i u vás doma.

Další oblast mé práce je líčení. Mohu Vás naučit používat líčení k dosažení přirozeného, ale upraveného vzhledu. Ukážu Vám, jak můžete pomocí několika jednoduchých kroků vypadat výjimečně. 

V neposlední řadě se zabývám také kompletní proměnou ženy. To znamená, že ve spolupráci s  kolegy Vám změníme účes i oblečení a vše  vyfotíme.

Poskytuji také poradenskou a školící činnost pro zaměstnance Vaší firmy. Vaši zaměstnanci vypadají poté profesionálněji. Budou Vás lépe prezentovat pokud se naučí používat dobře pracovního make- upu a zlepší tak svůj vzhled.

Na pozici nezávislé Future Sales Direktor Mary Kay vedu tým 30-ti kosmetických poradkyň z toho 12 pracuje aktivně. Po krátkém rozhovoru se dozvíte jak se k nám můžete přidat. Každá poradkyně v mém týmu může čerpat výhody, jako jsou bezplatná školení, podpora a pomoc profesionála, ocenění, výhodnější nákup kosmetiky, širší nabídku produktů, přivýdělek, osobní růst a zlepšení komunikace.

Setkat se můžeme v  Kosmetickém studiu v Jaroměři, Na Zavadilce 795, 55101

Těším se na Vás, napište mi pro individuální termín.© 2016 Kateřina Janásová, Na Zavadilce 795, Jaroměř 55225
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky